Začetna stran | Registracija | Prijava
 
 
Kontakti
Kontakti



Ingram Micro Ljubljana, tehnološke rešitve, d.o.o.

Verovškova 55
1000 Ljubljana
SLOVENIJA

tel: +386 1 600 25 80
fax: +386 1 600 25 82

GPS kordinate:
N 46° 06’ 002”
E 14° 32’ 229”




Siniša Kovač
CSO
sinisa@rrc-bt.com +386 1 5112 599, +386 41 372 619
Sabina Trampuš
CFO
sabina@rrc-bt.com +386 1 6002 580, +386 41 346 200



Cisco
Samuel Gabor
BDM
samo@rrc-bt.com +386 1 6002 584, +386 41 256 862
Natalija Blatnik
Cisco Product Manager
natalija@rrc-bt.com +386 1 6002 587, +386 51 303 842
Željka Peterka
Key Account Manager
zeljka@rrc-bt.com +386 1 6002 586, +386 31 275 513
     
Auto ID
Neva Zajc Tadina
Product Manager
neva@rrc-bt.com +386 1 6002 585, +386 31 671 647
Matej Kisiček
Inside Sales
matej@rrc-bt.com +386 1 6002 589, +386 41 511 633
     
Hitachi / Citrix / CP / RSA / Microsoft / APC / Jabra
Niko Snoj
Product Manager
niko@rrc-bt.com +386 1 6002 583, +386 40 849 966
Rok Kastelic
Product Manager
rok.kastelic@ingrammicro.com +386 1 5112 593, +386 31 386 546



Back Office
Vesna Kaluža
Back Office manager
vesna@rrc-bt.com +386 1 5112 598, +386 41 613 431
Skladišče
skladisce@rrc-bt.com +386 1 5112 597